SFK Filip

27 Maj 2020

 Startsida
 Information
 Regler
 Fiskeutsättning
 Uthyrning Potten
 Uthyrning klubbstuga
 Sjöar
 Fiskar
 Bilder
 Länkar
 Klubbsida
 Kontakta klubben
 Repotage
 Logga in
Besökare sedan
2003-04-05
012345
Stängd
Öppen
Öppen
Stängd

Nyheter
2020-05-25
Föranmälan är nu stängd, här finner du alla föranmälda lag. Ring 070-675 42 60 om du vill anmäla lag eller vi är på plats vid Skriboa from fredag kl. 16:00 >>>
2020-05-01
TACK, alls som deltog i årets upplaga av Tjejnappet, 23 st kom till start därav 7 st juniorer. Här hittar du resultatet: >>>
2020-04-26
TACK, alla som deltog på arbetsdagen i Skribo/Gammelhytten, den 26 april.
Fler nyheter

Anmälan till 24-TIMMARS

Datum: 30 maj 2020, sista lördag i maj.
Sista anmälningsdag på webben: 25 maj kl. 21:00, därefter på 070-675 42 60 eller på plats from 29 maj kl. 16:00
Plats: Skribotjärn, Filipstad
Arrangör: Sportfiskeklubben Filip
Startavgift: 350 kr per lag. Sätt in startavgiften på BG: 5770-1096 eller
SWISH nr: 123 313 85 59, skall finnas på vårt konto senast 25 maj.
Ange lagnamn i betalningsinformationen.

LAGINFORMATION

Lagets namn:
Juniorlag:    
Damlag:    
Handikapplats önskas:    
Deltagare 1: Telefon:
Deltagare 2: Telefon:
E-post: (måste anges)
Vid tävlingsinformationen som ges 30 maj vid tävlingsbyrån måste minst en deltagare från varje lag delta, avprickning av anmält lag kommer att ske.
Ange koden i bilden: Ange denna kod    

Anmälda lag

The Abedssons
Samir AbedNathalie Hansen Abed
Arlingsberg
Rolf Olofsson 
B1 B2 (Damlag)
Anneli FriskAnn-Ki Danielsson
Blåsjön (Handikapp)
Kent KullanderTommy Magnusson
Brattfors Gäddorna (Junior) (Damlag)
Johanna JonssonKarolina Mittonen
Bullens Åkeri
Jerry ÖjergårdMattias Johansson
Daniel Letar Skjuts..
Lukas LevänenJesper Waldehag
Ditt O Datt (Handikapp)
Elisabeth BerglundStig Berglund
Dufårtrovafanduvill
Marcus RosellDaniel Svensson
Där För Ölen
Robin OlssonPer-Ola Olsson
En Liten Bit Av Polen (Junior)
Noel ErikssonViktor Berggren
Fish N’ Ships
Jimmy LindholmJonas Sundin
Fish To Glory
David ErikssonMarkus Backman
Flamingo (Damlag)
Agneta Dahl Simm 
Hajarna (Junior)
Zeb Pettersen SimmTheo Pettersen
Hastabergsrävarna
Bo DanielssonMax Danielsson
Hovmästarn’
Maximilian AnderssonPatrik Svensson
Jag Ska Gå Hem
Daniel ClaessonAdam Berg
Kim Jong-Un
Philip HolmgrenDaniel Sjöberg
Kunelius:arna
Pasi KunelisElias Persson Kunelius
Lag Nyhyttan (Junior)
Anton BroströmRasmus Toivonen
Legends
Hamed HasaniAli Aqflaghi
Luktar Vi Fisk
Sebastian IrtoftFabian Koljo-Grahn
Möstjuren O Möskoa
Leif ErikssonVeronica Göransson
Odd Fellows
Amadeus Thörnqvist Dennis Jansson
Rappala
Pierre Simm Kenny Rundh
Saftblandarna
Theodor NevanojaMax Andersson Johnsson
Saftdrickarna (Junior)
Sigvard SjöbergJakob Frykholm
Smedsgatan
Jonas ErikssonManne Eriksson
Snakes In A Tent
Andreas JonssonGlenn Claesson
Spräng-Gänget
Benjamin TrustAnders Skoog
Sprängtjärns If
Josef HenrikssonCarlo Polintan
Team 70Cc (Junior)
Oskar AxelssonElis Karlsson
Team Abborrberget
Ulf Henriksson Lena Henriksson
Team Backelin
Mikael BackelinDaniel Backelin
Team Baloo
Frank ErikssonMorgan Ingebro
Team Bill Å Bull (Junior)
Samuel Moberg Eddie Sols
Team Bingo (Damlag)
Yvonne OlofssonHarrieth Johansson
Team Bottennapp
Mattias Johansson Andreas Åhlen
Team Bååth
Doris BååthThomas Bååth
Team Bäck's
Eivor Sundén BäckTommy Bäck
Team Bäverhojt (Junior)
Teodor JohanssonWilliam Wallin
Team Bää (Junior)
Hugo SchönnbergWilliam Lundell
Team Eden (Handikapp)
Mats SvenssonCarina Svensson
Team Fishing Friends (Junior)
Elias EdinCarl Sjöberg
Team Gunnarstorp
Magnus LarssonNathalie Pace-Soler
Team Gös (Junior)
Robin NyflöttFabian Eriksson
Team Hammarn/crow
Christoffer TsutsunenRoland Sandström
Team Hopplösa (Junior)
Julius Holm Gustav Foogde
Team Jansa
Tommy JanssonInge Jansson
Team Mcm (Handikapp)
Jeanette PetterssonHenrik Malmqvist
Team Mjölner
Kjell ErikssonMartin Eriksson
Team Mullhyttan
Kenneth LarssonMaria Hero
Team Munkhagen (Damlag)
Julia JanssonKristina Olsson
Team Piff & Puff
Patrik AnderssonTore Hopman
Team Snivis (Damlag)
Jessica Pettersson Siv Roslund
Team Snorgärs (Damlag)
Erica JonssonLinda Holm
Team Tobbe Pekka
Tobias JanssonPekka Eriksson
Tim Viktor (Junior)
Viktor BotströmTim Eriksson
Wästgöttarna (Stad I Ljus)
Henrik RoslundKristian Roslund
Totalt 60 anmälda lag