SFK Filip

20 Maj 2019

 Startsida
 Information
 Regler
 Fiskeutsättning
 Uthyrning Potten
 Uthyrning klubbstuga
 Sjöar
 Fiskar
 Bilder
 Länkar
 Klubbsida
  Aktiviteter
  Tävlingar
  Stadgar
  Resultat
  Årsmöte
  Höstmöte
  Klubblokal
  Klubbstuga
  Alkoholpolicy
 Kontakta klubben
 Repotage
 Logga in
Besökare sedan
2003-04-05
012345
Stängd
Öppen
Öppen
Stängd

Nyheter
2019-05-06
24 TIMMARS anmälan görs här: >>>
2019-05-06
RESULTAT från Tjejnappet i Potten 28 april >>>
2019-04-22
Årsmöte, här finns i korthet vad som sades på årsmötet. >>>
Fler nyheter

Anmälan till 24-TIMMARS

Datum: 25 maj 2019, sista lördag i maj.
Sista anmälningsdag på webben: 20 maj, därefter på 070-675 42 60 eller på plats from 24 maj kl. 15:00
Plats: Skribotjärn, Filipstad
Arrangör: Sportfiskeklubben Filip
Startavgift: 300 kr per lag. Sätt in startavgiften på BG: 5770-1096 eller
SWISH nr: 123 313 85 59, senast 20 maj.
Ange lagnamn i betalningsinformationen.

LAGINFORMATION

Lagets namn:
Juniorlag:    
Damlag:    
Handikapplats önskas:    
Deltagare 1: Telefon:
Deltagare 2: Telefon:
E-post: (måste anges)
Vid tävlingsinformationen som ges 25 maj vid tävlingsbyrån måste minst en deltagare från varje lag delta, avprickning av anmält lag kommer att ske.
Ange koden i bilden: Ange denna kod    

Anmälda lag

Teamcoop
Frank ErikssonKrister Widegren
A & S Fishing Team
Admir DizdarSrdjan Trninic
Arlingsberg
Rolf Olofsson 
B1 & B2 (Damlag)
Ann-Ki DanielssonAnneli Frisk
Berndt-Harrys (Handikapp)
Harry KarlssonBerndt Axelsson
Blå Sjön (Handikapp)
Kent KullanderGyulnara Kullander
Crazy Anglers Team
Dawid GorskiTomasz Zackiewicz
Ditt O Datt
Elisabeth BerglundStig Berglund
Fiskeveteranerna
Josef Henriksson Carlo Polintan
Flamingo (Damlag)
Agneta Dahl SimmMiranda Simm
Gäddhänget
Benjamin TrustElias Eriksson
Hakuna Matata (Junior)
Liam KarlssonSamuel Moberg
Hitta Nemo
Mirzet HazbicRusmir Halilic
Kim Jong-Un
Philip Holmgren 
Kreti Och Pleti
Jonas SundinJimmy Lindholm
Legends
Hamed HasaniAli Akhlaqi
Lukas Lirvänen
Adam BergDaniel Claesson
Nääst År
Janne HylanderTommy Berg
Old Girls (Handikapp) (Damlag)
Gun-Britt KarlssonKristina Olsson
Piff & Puff
Patrik Andersson Tore Hopman
Rappala
Pierre SimmKristian Pettersen
Skrattmåsarna (Junior)
Zeb Simm PettersenTheo Simm Pettersen
Team Backelin
Mikael BackelinDaniel Backelin
Team Bingo (Damlag)
Harrieth JohanssonYvonne Olofsson
Team Blandsaft (Junior)
Kasper TranbergMax Andersson Jonsson
Team Bottennapp
MattiasChristopher
Team Broilers
Joakim HöglundMattias Klingestad
Team Bågarna
KamillaSammis
Team Bäck's
Eivor Sundén BäckTommy Bäck
Team Bää (Junior)
William Karlsson LundellHugo Schönnberg
Team Daniel Claesson
Jesper Waldehag Lukas Levänen
Team Eden (Handikapp)
Mats SvenssonCarina Svensson
Team Fiskelösa
Glenn ClaessonVictor Bylund
Team Hagge Å Heribert (Junior)
Markus BackmanAnton Hagström
Team Livia
Tobias JanssonLivia Jansson
Team Lös (Junior)
Julius Holm GustafssonAlexander Henriksson
Team Mcm Ab
Henrik MalmqvistJeanette Pettersson
Team Mjölner
Kjell ErikssonMartin Eriksson
Team Mullhyttan
Kenneth LarssonMaria Hero
Team Saftdrickarna (Junior)
Jakob FrykholmSigvard Sjöberg
Team Snorgärs (Damlag)
Erica JonssonLinda Holm
Team Teodor (Junior)
Teodor JohanssonLinus
Team Valbo
HenrikSixten
Vi Luktar Fisk
Fabian Koljo GrahnSebastian Irtoft
Totalt 44 anmälda lag